Jaki smartfon do 1000 zł kupić?

Rosnąca konkurencja na rynku telefonii komórkowej sprawia, że każdego roku w sprzedaży pojawiają się nowe modele telefonów, o coraz lepszych parametrach technicznych. Szybkie procesory, lepsze aparaty fotograficzne oraz atrybuty zarezerwowane do tej pory dla droższych marek – tak przedstawiają się obecnie najnowsze telefony komórkowe w cenie do 1000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z czterema najlepszymi smartfonami do 1000 zł.

smartfon do 1000 złotych

Xiaomi Mi A1 – najlepszy smartfon do 1000 zł

Pierwszą propozycją smartfona do 1000 zł jest Xiaomi Mi A1. Producenci wyposażyli ten model telefonu w system operacyjny Android One, jednocześnie gwarantując brak ingerencji w jego oprogramowanie. Czyni to z Xiaomi Mi A1 jeden z najbezpieczniejszych telefonów komórkowych na świecie. Ponadto, urządzenie to posiada dwa obiektywy: sześciokątny 12-pikselowy oraz 12-pikselowy teleobiektyw, które wspólnie pozwalają uzyskać wysokojakościowe zdjęcia i filmy. Smartfon Xiaomi Mi A1 wyposażony jest w 5,5 calowy wyświetlacz, dający możliwość oglądania filmów w rozdzielczości FullHD. Co więcej, smartfon ten posiada doskonałe możliwości akustyczne – zaprojektowany na potrzeby marki Xiaomi Mi A1 system auto umożliwia współpracę aparatu ze słuchawkami o wysokiej impedacji, co sprawia, że cały potencjał słuchawek zostaje wykorzystany.

Huawei P Smart

Chcąc kupić smartfon do 1000 zł, warto zapoznać się z ofertą marki Huawei. Nowoczesny model telefonu Huawei P Smart pod wieloma względami nie ustępuje jakościowo droższym modelom. Smartfon pracuje na nowoczesnym systemie operacyjnym, Android 8.0 Oreo. Wyposażony jest w 5,65 calowy ekran, który gwarantuje idealne odwzorowanie barw oraz szczegółowość obrazu. Wysoka rozdzielczość FullHD+ zapewnia komfort oglądania zarówno zdjęć jak i filmów oraz daje możliwość wygodnego podziału ekranu na dwie części. Wyjątkowy aparat, w który zaopatrzony jest smartfon Huawei P Samrt, posiada podwójny obiektyw, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie wysokojakościowych zdjęć.

Huawei Honor 9 Lite

Kolejna propozycja na smartfon do 1000 zł od marki Huawei to Honor 9 Lite. To elegancka propozycja dla wymagających. Tył smartfonu wykonany jest z grawerowanego szkła, które dodaje wyjątkowości całemu urządzeniu. Huawei Honor 9 Lite wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor, który pozwala na błyskawiczne uruchamianie każdej aplikacji. Przestrzeń robocza wyświetlacza daje natomiast możliwość komfortowego rozciągnięcia się do samego brzegu urządzenia. Co więcej, smartfon wyposażony jest w nowoczesny czytnik linii papilarnych, dzięki czemu odblokowanie telefonu następuje intuicyjnie.

Asus Zenfone 3

Dobry smartfon do 1000 zł powinien posiadać atrakcyjne parametry techniczne, nieodbiegające od właściwości droższych modeli. Asus Zenfone 3 to wyjątkowy smartfon dla miłośników sztuki nowoczesnej. Eleganckie wykończenia oraz wysokojakościowa obudowa i ekran dają gwarancję niezawodności oraz trwałości. Smartfon ten posiada wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, umożliwiający dostrzeżenie na ekranie najmniejszego szczegółu.

Sprawdź ranking smartfonów na rok 2021 tutaj: https://www.plikus.pl/smartfon-do-1000-zlotych-ranking-2021-22/.

admin