3 sposoby, jak sprawdzić stan konta w Orange

Każdy użytkownik telefonu na kartę może sprawdzić, ile środków ma jeszcze do wykorzystania. W ten sposób najłatwiej jest zweryfikować, czy już pora doładować swój telefon, czy jeszcze nie. Środki te możesz przeznaczyć na rozmowy, SMS-y oraz na ekstra gigabajty! Można je też wykorzystać na zakup konkretnych pakietów lub opłacać niektóre usługi w sieci. Sprawdzanie stanu konta w Orange jest szybie i proste. Jak to zrobić? Odpowiadamy!

Sprawdzanie stanu konta w Orange krótkim kodem

Sprawdzanie stanu konta w Orange to łatwizna! Możesz to zrobić na trzy sposoby. 

Pierwszym jest wpisanie krótkiego kodu. Wystarczy, że w miejscu, w którym wpisujesz numer osoby, do której chcesz zadzwonić, wpiszesz *124*# i zatwierdzisz przyciskiem dzwonienia. 

W odpowiedzi dostaniesz informację zwrotną o stanie środków oraz dowiesz się, jaka jest ważność Twojego konta. Sprawdzenie stanu konta w Orange jest bezpłatne, więc możesz je weryfikować, kiedy chcesz! A jeśli nie wiesz, jak wykorzystać nagromadzone środki, koniecznie zerknij tutaj: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte i zapoznaj się z ofertą.

Sprawdzanie konta Orange za pomocą aplikacji

Sprawdzanie stanu konta w Orange na kartę jest możliwe także z pomocą aplikacji Mój Orange – to druga z 3 najprostszych metod. 

Jeśli masz apkę Mój Orange na swoim telefonie, to otwórz ją i sprawdź bieżący stan środków w Szybkim Podglądzie. Możesz to też zrobić, logując się do aplikacji i wybierając opcję „Więcej” następnie „Wykorzystywanie” i „Szczegóły”. To szybki sposób na sprawdzenie stanu konta w Orange, dzięki któremu możesz na bieżąco monitorować, ile środków Ci zostało oraz czy pora wykonać kolejne doładowanie.

A jeżeli jeszcze nie korzystasz z aplikacji, to polecamy ją pobrać – jest bezpłatna i regularnie pojawiają się w niej promki, które nie są dostępne w innych miejscach!

Sprawdzanie stanu konta w Orange na komputerze

Ostatnim sposobem na sprawdzanie stanu konta Orange jest zweryfikowanie go na komputerze (ewentualnie w przeglądarce na telefonie lub tablecie). Jak to zrobić? 

Po prostu zaloguj się do swojego konta Mój Orange na oficjalnej stronie operatora lub je zarejestruj. Następnie wejdź w „Moje konto” i zakładkę Podsumowanie. Znajdziesz tam informacje o tym, jaki jest Twój stan konta oraz dowiesz się o aktywnych promocjach i ilości internetu, SMS-ów oraz minut do wykorzystania. Sprawdzisz też, kiedy ostatnio Twój telefon był zasilany i jaką kwotą. 

Jak widzisz, w Orange sprawdzanie stanu konta może być szybkie i proste, a Ty bezpłatnie dowiesz się, ile pieniędzy Ci zostało oraz na co możesz je wydać!

Artykuł sponsorowany

admin