Najtańszy abonament z telefonem – gdzie go znaleźć?

Wiele osób decyduje się na wybranie abonamentu w komplecie z telefonem. To popularna i korzystna opcja. Mamy do wyboru masę różnych modeli smartfonów oraz abonamenty w różnej wysokości. Każdy może znaleźć taką ofertę, która odpowiada jego potrzebom. W zależności od wybranego operatora sieci komórkowej, mamy do wyboru inne opcje. Która z nich jest najkorzystniejsza? Gdzie zapłacimy najmniej? W naszym artykule zajęliśmy się porównaniem najpopularniejszych ofert oraz ich cen. Jeśli nie chcesz przepłacać, a wręcz lubisz oszczędzać – koniecznie zapoznaj się z naszymi ustaleniami!

Najtańszy abonament z telefonem od Plush

Ta submarka operatora Plus bardzo szybko zyskała popularność. Ma bardzo korzystne ceny i ciekawe oferty dla każdego. Znajdziemy u niej także najtańszy abonament z telefonem! Mamy tutaj ofertę składającą się z opłaty za abonament oraz raty za smartfona. Umowę na abonament podpisuje się na 24 miesiące. Jeśli chodzi o raty, to cenę smartfona można rozbić nawet na 36 miesięcy. Abonament kosztuje nas 25 zł. Co się do niego zalicza? Nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane SMS/MMS, 15 GB transmisji danych oraz brak pobierania danych przy korzystaniu z niektórych aplikacji społecznościowych. 

Najtańszy abonament z telefonem od Play

Chyba każdy z nas zna firmę Play. Szturmem podbiła rynek już kilka lat temu. Mimo upływu czasu wciąż ma w swojej ofercie naprawdę konkurencyjne ceny. W tym także na abonament z telefonem. Wystarczy wybrać Formułę S, w której możemy zapłacić nawet tylko 45 zł miesięcznie. W tej kwocie zawiera się i abonament, i cena telefonu! Umowę należy podpisać na 2 lata. Z kolei raty można rozbić na 24, 36 lub 48 miesięcy. W ramach abonamentu dostajemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także 3 GB transmisji danych. 

Najtańszy abonament z telefonem od Orange

To kolejna znana na polskim rynku marka. Orange ma wiele ciekawych ofert, które obejmują korzystne ceny i bogatą zawartość. Jeśli chodzi o abonament z telefonem, to możemy go dostać już za 35 zł. Taka cena obowiązuje w Planie Mobilnym. Do tej kwoty dolicza się ratę za wybrany telefon. Abonament zawiera: nielimitowane rozmowy do wszystkich w całej Unii Europejskiej, SMS/MMS za 20 gr także w całej UE, a do tego 3 GB transmisji danych. To bardzo dobra oferta dla każdej osoby, która dużo podróżuje po Europie. Jednak nie jest to najtańszy abonament z telefonem. 

Najlepsze oferty w najtańszym abonamencie

Wśród wymienionych ofert znajdują się różne opcje i ceny. Każda ma swoje zalety. Możemy wybrać spośród nich dokładnie taką, która spełnia nasze oczekiwania. Wszystko to w dobrej cenie razem z wymarzonym smartfonem! Sprawdź, jakie telefony są teraz dostępne. Z pewnością znajdziesz idealny smartfon dla siebie. Pozostaje tylko załatwić wszystkie formalności i cieszyć się nowym urządzeniem z najtańszym abonamentem w zestawie! 

Zobacz także: https://www.plikus.pl/gdzie-najtanszy-abonament-bez-telefonu/

admin