Jak kształtują się ceny akcesoriów do Samsunga Galaxy J6?

Jednym z bardziej oczekiwanych debiutów w średniej półce cenowej tego roku był z pewnością Samsung Galaxy J6. Oficjalna premiera miała miejsce już w maju, w Polsce jednak ten telefon pojawił się dopiero w połowie lipca.

Koszt samego telefonu

Cena telefonu Samsung Galaxy J6 na dzień dzisiejszy (13.08.2018) to nieco ponad 700 zł. Czy to dużo jak na telefon z ekranem Infinity, który dotychczas był zarezerwowany jedynie dla flagowych produktów Samsung? Na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie sam. W dzisiejszym artykule postaramy się zrobić krótki przegląd akcesoriów do Samsung Galaxy J6 oraz ich cen.

Szeroki wachlarz akcesoriów

Jak mogliśmy się spodziewać popularność Samsung Galaxy J6 sprawiła, że mamy dostępny szeroki zestaw akcesoriów do tego telefonu począwszy od etui, szkła hartowanego na ekran, słuchawek bluetooth, ładowarek, kabli, adapterów i wiele, wiele więcej. W dzisiejszym artykule postaramy się zrobić krótki przegląd cen najpopularniejszych akcesoriów do opisywanego modelu Samsunga.

Praktyczne etui

Etui do Samsung Galaxy J6 można kupić już za “dolne kilkadziesiąt złotych”. Za kwotą którą chcemy przeznaczyć na etui idzie również jakość jego wykonania. W zależności od tego czego oczekujemy – tyle powinniśmy zarezerwować sobie środków na futerał do Samsung Galaxy J6. Dobrą wiadomością jest to, że mamy do dyspozycji dziesiątki różnych modeli oraz wzorów etui począwszy od najprostszych – silikonowych, poprzez ochronne, z klapką a na ozdobnych skończywszy.

Twarde szkło hartowane

Drugim najpopularniejszych gadżetem jest szkło hartowane do Samsung Galaxy J6. To można kupić już za 15,79 zł. Szkło hartowane jest jednym z najbardziej użytecznych gadżetów – może nam oszczędzić sporych kosztów związanych z wymianą ekranu.

Podsumowanie

Jeśl zdecydowałeś się na zakup telefonu Samsung Galaxy J6 to z całą pewnością powinieneś przemyśleć dokupienie podstawowych gadżetów, które zajmą się skuteczną ochroną Twojego telefonu przed wypadkami losowymi. Jak wiemy z doświadczenia – oddanie telefonu choćby na kilka dni do serwisu może okazać się dla jego właściciela nie tylko kosztowne, ale również bardzo bolesne.

admin