WinGuggle – odzyskiwanie klucza Windows

WinGuggle to mały program, dzięki któremu możemy wyświetlić, ustawić lub zmienić klucz licencyjny systemu operacyjnego Windows. Służy on również do odzyskiwania kodu instalacyjnego Windowsa 7/8/10/Vista/XP oraz produktów z serii pakietów biurowych Microsoft Office. Potrafi uzyskać informacje na temat właściciela oprogramowania, o wszystkich komponentach, monitorze, czy adapterze sieciowym, ogólnie o wszystkich podłączonych do komputera urządzeniach. Program z pewnością pomoże w przypadku zagubienia kodu lub klucza, czy też w zwykłej zabawie naszym systemem.

tak działa program winguggle

Narzędzie to nie musi być zainstalowane na twardym dysku. Obecnie istnieje już wersja WinGuggle 2.5, która poprawiła poprzednie błędy oraz skupiła się na przyszłych produktach oraz Windowsie 10. Program jest darmowy i prosty w obsłudze. Dodatkowymi atutami jest już wspomniany brak potrzeby instalacji, aplikacja działa od razu po pobraniu, a co więcej, jest bardzo mała, więc szybko znajdzie się na naszym komputerze. Wystarczy wypakować i rozpocząć pracę. Z pewnością WinGuggle wybija się na tle innych programów z tej kategorii.

Winguggle dla Windows

Aplikacja dostępna jest tylko na system Windows, od Visty do najnowszych wersji. Jest obsługiwany w języku angielskim, ale bardzo rozpowszechniony na świecie, szczególnie w Polsce, Brazylii i Czechach. Program nie jest uważany za zagrożenie przez oprogramowania antywirusowe, co jest jego atutem. Użytkownicy narzekają jedynie na ograniczenia względem wersji, które WinGuggle może odzyskać, gdyż jego konkurenci mają poszerzone horyzonty w tej kwestii.

Odzyskaj swój klucz z WinGuggle

Opcja zmiany OEM (Original Equipment Manufacturer) jest świetnym dodatkiem, który umożliwia wpisanie innych informacji na temat modelu, producenta, czy też zmianę loga. Taka funkcja przyda się osobom, które same zbudowały swoje komputery. W takiej sytuacji rubryki są puste, dlatego mogą oni sami uzupełnić informacje na temat swojego urządzenia.

WinGuggle ma zastosowanie głównie przy odzyskiwaniu kluczów, jednakże posiada kilka dodatkowych opcji niezwiązanych w dosłowny sposób z tą czynnością. Dzięki temu jest aplikacją nie skupioną tylko na jednym, daje użytkownikom większe pole do manewru. Każda wersja ma w sobie coś nowego, co jest warte naszej uwagi.

admin