Skoki narciarskie – gdzie oglądać Puchar Świata 2021/2022?

Sezon zimowy 2021/2022 obfituje w wiele ważnych dla fanów skoków narciarskich wydarzeń, które będą trwać przez trzy miesiące. Emocje niewątpliwie podsyciły zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Natomiast trwający już od listopada 43. sezon Pucharu Świata 2021/2022 zakończy się 27 marca. W tym czasie będzie można obejrzeć 35 konkursów, w których skład wchodzi 28 zawodów indywidualnych, 5 drużynowych oraz 2 drużyn mieszanych. Gdzie można obejrzeć sportowe zmagania zawodników?

Na jakich kanałach telewizyjnych oglądać Puchar Świata w skokach narciarskich?

Wszystkie zawody narciarskie będzie można obejrzeć na kanale Eurosport 1. Tu również transmitowana będzie większość zawodów Pucharu Świata. Zabraknie jedynie skoków w Zakopanem oraz Mistrzostw Świata w lotach narciarskich, które zobaczyć będzie można na TVP Sport. Dlatego w telewizji publicznej zobaczyć będzie można jedynie cztery konkursy mające miejsce w Polsce.

Niestety dostęp do kanału Eurosport nie jest darmowy. Można z niego korzystać w ramach płatnego abonamentu. Co zatem mogą zrobić osoby, które chcą wykupić paczkę kanałów Eurosport tylko na tę okazję? Z pomocą przychodzi dostawca usług INEA. Telewizja HIWAY to elastyczna oferta, którą widz może dostosować do swoich wymagań i jego aktualnych potrzeb. Telewizja od INEA działa dzięki podłączeniu do stabilnego Internetu światłowodowego. Po wyborze podstawowej paczki START i prędkości Internetu, możemy włączać i wyłączać więcej paczek tematycznych kanałów bez dłuższych zobowiązań, nawet na miesiąc. Świetnym pomysłem będzie więc wybranie oferty telewizji HIWAY, która gwarantuje łatwy dostęp m.in. do kanałów sportowych, w tym Eurosport 1 oraz Eurosport 2.

Czym jest telewizja światłowodowa HIWAY?

Telewizja HIWAY daje pełną swobodę wyboru ulubionych programów w najwyższej jakości 4K. Dostosowanie zawartości idealnego pakietu jest wyjątkowo proste. Najpierw wybieramy prędkość Internetu oraz paczkę telewizyjną START. Kolejne pakiety możemy z łatwością włączać i wyłączać, w zależności od potrzeb i zainteresowań. Kanał sportowy wraz ze wszystkimi zawodami będzie w zasięgu ręki za 9,90 zł miesięcznie, przez cały czas trwania Pucharu Świata. A co potem? Można zachować paczkę i oglądać zmagania w innych dyscyplinach lub zrezygnować w dowolnej chwili, aż do następnych mistrzostw. W zamian za paczkę sportową możesz zdecydować się np. na kanały emitujące filmy dokumentalne bądź serwisy informacyjne.

INEA – telewizja XXI wieku

Mistrzostwa w jakości 4K, możliwość nagrywania, przewijania programu i ponowne obejrzenie świetnego skoku to tylko część opcji, jakie oferuje INEA. Telewizja nowej generacji, dostępna po podłączeniu z Internetem, umożliwia dostosowanie swoich funkcji do wymagań użytkownika. INEA to telewizja z opcją multiroom, z której jednocześnie może korzystać kilka osób i oglądać swoje ulubione kanały w tym samym czasie nawet na 5 różnych urządzeniach.

admin