Serwis Apple – wymiana baterii

Produkty firmy Apple zawojowały rynek ogólnoświatowy. Największą popularnością cieszą się w Stanach Zjednoczonych Ameryki, jednakże także w Polsce „nadgryzione jabłko” posiada swoich zagorzałych fanów i zwolenników. Niestety jak każda rzecz, nawet marki premium, kiedyś się psują. W tym tekście dowiesz się więcej na temat serwisu Apple, a zwłaszcza wymiany baterii w iPhone X, iPhone XS oraz macbook pro.

Wymiana baterii w iPhone X

Iphone X to cały czas dość popularny model smartfonów w Polsce, choć nie jest już najnowszy. Po pewnym czasie jego użytkowania baterię mogą zatem wymagać wymiany. Najlepiej udać się z tym do autoryzowanego serwisu Apple, gdzie będziemy mieli pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z zaleceniami producenta. Koszt tego typu usługi, czyli wymiany baterii w iPhone X to zazwyczaj około 300 zł. Nie zawsze jednak wymiana baterii jest możliwa. Kiedy zatem jest?

  • Po pierwsze, kiedy urządzenie nie chce się uruchomić,
  • po drugie, kiedy często musimy je ładować,
  • po trzecie, kiedy samoistnie wyłącza się podczas rozmów lub wykonywania zdjęć,
  • po czwarte, kiedy pokazuje sprzeczne wartości stanu naładowania

Macbook PRO wymiana baterii

Macbook pro staje się coraz bardziej popularnym modelem komputerów. Po pewnym czasie użytkowania wymaga jednak wymianu baterii na nowej. Producent stwierdza, że wymiana baterii jest wymagana po przekroczeniu 1000 cykli ładowań. Warto dokonać takiej wymiany w autoryzowanym serwisie, aby mieć pewność co do oryginalności użytych części. Ponadto dostaniemy gwarancję, zwykle 12-miesięczną. Cena wymiany baterii w Macbook pro zwykle wynosi około 400 zł. Czasem w niektórych serwisach są promocje, warto za nimi się rozglądać.

Wymiana baterii iPhone XS

Kolejny popularny na polskim rynku smartfonów, choć także już nie najnowszy to iPhone XS. Podobnie jak w przypadku iPhone X jeżeli jest już dłużej użytkowany, może wymagać wymiany baterii. Podobnie jak w przypadkach opisanych wyżej warto udać się w tym celu do autoryzowanego serwisu Apple, aby mieć pewność zastosowania oryginalnych części. Cena wymiany baterii w iPhone XS to zazwyczaj wydatek około 199 zł. 

Czy warto wymieniać baterię?

Może pojawić się w nas pytanie – czy warto wymieniać baterię w naszym iPhone XS, iPhone X, lub Macbook pro. Odpowiedź będzie dość prosta i oczywista – tak. Im bateria jest bardziej zużyta i uszkodzona, tym mocniej odciska do się zarówno na długości jej żywotności, a co za tym idzie konieczności częstszego ładowania, ale także może mieć wpływ na ogólne funkcjonowanie naszych urządzeń. Jeżeli więc zależy Ci na tym, aby Twój sprzęt jak najdłużej zachował swoją pełną sprawność, to warto wymienić w nim baterię, jeżeli ta już tego wymaga.

admin