Rodzaje zakładów u bukmachera Totolotek

Totolotek jest najdłużej legalnie działającym na terenie Polski bukmacherem. Na dodatek jego popularność utrzymuje się na równie wysokim poziomie przez cały czas pomimo sporej konkurencji. Trudno się temu dziwić, bowiem zakłady bukmacherskie od Totolotek posiadają bardzo rozbudowaną ofertę. Zwłaszcza w zakresie ulubionego sportu narodowego w naszym kraju.

Zakłady bukmacherskie od Totolotek – jakie dyscypliny oferuje bukmacher?

Bukmacher pozwala obstawiać zakłady wzajemne na wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe, takie jak siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, tenis i hokej na lodzie. Oprócz tego w ofercie znajduje się biathlon kobiet oraz mężczyzn, formuła 1, golf, kolarstwo, żeglarstwo, a nawet e-sport i wiele innych. To właśnie tym zwraca na siebie uwagę Totolotek Zakłady w większości przypadków obejmują tylko jedną grupę, czyli zakłady główne. Oznacza to, że można typować zwycięstwo lub porażkę drużyny.

Totolotek zakłady sportowe – jaki rodzaje można znaleźć?

Sprawa wygląda inaczej w kwestii piłki nożnej i pozostałych popularnych sportów. Typerzy mają przy takich dyscyplinach znacznie więcej do wyboru. Oprócz głównej grupy zakładów (wygrana lub przegrana), można obstawić:

– Zakłady powyżej/poniżej. Polegają one na wytypowaniu liczby uznanych bramek. Zakłady bukmacherskie od Totolotek stosują również system połówkowy. Dla przykładu: obstawienie, że w meczu padnie mniej niż 3,5 bramek oznacza, że gdy drużyny zaliczą 3 gole, zakład okaże się zwycięski. W ten sposób unika się remisowych sytuacji.

– Zakłady na bramki. Wymagają większej precyzji, należy bowiem wytypować dokładną liczbę uznanych goli. Za tym idzie też korzystniejszy kurs.

– Zakłady na handicap. W tym przypadku można wspomóc się pewną sztuczką, która przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy naprzeciw siebie stają drużyny o wyraźnie innym stopniu umiejętności. Handicap dolicza do wskazanej przez typera drużyny dodatkowe „gole” po zakończeniu meczu. Dla przykładu: mecz Polska – Niemcy z handicapem 2:0 oznacza, że po spotkaniu do wyniku Polski dolicza się dwa punkty. I tak z rzeczywistego 0:1 wychodzi 2:1. Jeśli kupon obstawiał zwycięstwo Polski, to zalicza się do wygranych.

– Zakłady na połowy. Typer musi w nich wskazać drużynę, która zdobędzie przewagę w danej połowie meczu. Można więc np. założyć się, że goście będą prowadzić w pierwszej połowie.

– Zakłady specjalne. To głównie typowanie parzystej lub nieparzystej liczby goli w spotkaniu.

Oczywiście istnieją kombinacje wyżej wymienionych rodzajów zakładów, np. zakłady na połowy z handicapem. Oprócz tego bukmacher oferuje kupony: single, kombi oraz system.

Czy można uzyskać kod bonusowy Totolotek?

Nie można zapomnieć do dobrej ofercie promocyjnej legalnego bukmachera. Kod bonusowy Totolotek obejmuje m.in. nagrodę powitalną, cashout oraz kilka innych, które można znaleźć wyłącznie u niego.

To znakomita wiadomość dla wszystkich, którzy chcą zaangażować się w typowanie. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś, co idealnie odpowiada jego gustom.

admin