Platforma dla firm, która wspiera ich rozwój

W dzisiejszych czasach u podstaw sukcesu większości przedsiębiorstw leżą rzetelne działania marketingowe i komunikacyjne. Masz pewność, że produkt, który oferujesz, odznacza się świetną jakością? To dobry znak, jednak sama jakość już nie wystarczy. Musisz zainwestować swoje zasoby, aby poinformować potencjalnych klientów o świadczonych przez twoją firmę usługach.

Jak możesz dotrzeć do wyznaczonych grup docelowych?

Sprawdzonym sposobem na sprawną komunikację i marketing jest platforma dla firm https://mprofi.pl/. Dzięki niej możesz wysyłać do swoich klientów wiadomości w wielu różnych formatach (na przykład SMS i e-mail). To z kolei poszerzy grono twoich odbiorców. Działania te sprawią również, że będą oni lepiej poinformowani.

Co zyskasz dzięki platformie dla firm?

Pomyśl o wszelkich usługach, z których korzystasz: o platformach streamingowych, sieciach komórkowych, wizytach lekarskich w profesjonalnych klinikach i innych. Z pewnością doceniasz, gdy ich twórcy dostarczają ci komunikaty przypominające o terminie zapłaty lub badań. W kontakcie z klientem bardzo cenne okazują się być również ankiety. Choć nie każdy chętnie przystępuje do ich wypełnienia, dają nam one poczucie, że mamy wpływ na wygląd serwisu i kształt usług, z których korzystamy.

Zastanów się, co jeszcze cenisz u swoich operatorów i usługodawców? Ich atut z pewnością stanowią wiadomości odpowiadające tematyce i branży, która interesuje ich klientów. Wiadomości marketingowe powinny przecież różnić się od tych, które dotyczą szkoleń lub spraw administracyjnych.

Dlaczego nie miałbyś zatem zaoferować swoim odbiorcom dokładnie tego, czego oczekujesz od innych usługodawców? Skorzystaj z platformy dla firm, a stanie się to możliwe!

W jaki sposób działają platformy dla firm?

Platforma dla firm mProfi umożliwia ci:

  • masową wysyłkę SMS do twoich klientów,
  • mailing marketingowy,
  • przeprowadzenie zdalnego głosowania,
  • mobilną wysyłkę ankiet,
  • stworzenie bazy klientów i kontaktów,
  • stały kontakt z kontrahentami.

Dzięki wymienionym funkcjonalnościom nie musisz już martwić się o dotrzymanie terminów czy nadzorowanie statusów zleceń. Pozostając w kontakcie ze wspólnikami i klientami, zyskujesz większą kontrolę nad działaniem całej twojej firmy. 

Co jeszcze może zaoferować ci platforma mProfi? Przede wszystkim: personalizowane usługi, dostosowane do potrzeb i wymagań twoich klientów. Z serwisu korzystają między innymi placówki medyczne, centra obsługi klienta, szkoły, urzędy, ośrodki wypoczynkowe, restauracje i inne podmioty. Umożliwia to właśnie wszechstronność działań oferowanych przez tę platformę dla firm.

Jak rozpocząć korzystanie z mProfi?

Jeśli chcesz rozpocząć korzystanie z platformy dla firm mProfi, zajrzyj na stronę internetową w całości poświęconą tej usłudze. Znajdziesz tam cennik, uwzględniający każdą wysłaną wiadomość, aktywację numeru lub konta oraz opłatę abonamentową za korzystanie z usługi. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz skontaktować się z przedstawicielami mProfi za pomocą zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego lub numeru telefonu. Stwórz własne konto na platformie i ciesz się jej możliwościami już dziś!

admin