Opakowania kartonowe

Opakowania kartonowe to najpopularniejszy i najbardziej wydajny sposób pakowania różnych produktów. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które jest aktywnie wykorzystywane w wielu branżach: od przedsiębiorstw zajmujących się produkcją chemii gospodarczej po przedsiębiorstwa produkujące wyroby cukiernicze. Pudełka służą do przechowywania i transportu różnych towarów.

Producent opakowań kartonowych Compack oferuje kartony w cenach fabrycznych. Katalog przedstawia pudła z tektury falistej o różnych wzorach, konstrukcjach i formatach do rozwiązania każdej działalności domowej i biznesowej.

Obszary zastosowania pudełek do pakowania

Opakowania z tektury falistej są przyjazne dla środowiska i higieniczne, nadają się do produktów spożywczych, farmaceutycznych i kosmetycznych oraz produktów dla dzieci. Stosowane są w fabrykach do pakowania partii produktów w handlu hurtowym i detalicznym. Opakowania z tektury falistej są wykorzystywane w handlu, logistyce, przesyłkach pocztowych, służą do przechowywania rzeczy podczas dostawy z marketów, do archiwum, przy przeprowadzce do nowego biura czy mieszkania.

Oferta producenta kartonowych opakowań

Jako producent kartonowych opakowań wykonujemy ich z tektury falistej, mocnego materiału, który wytrzyma duży ciężar, znaczne obciążenia i zapewnia bezpieczeństwo towaru podczas transportu. Tektura falista składa się z naprzemiennie gładkich i falistych warstw, które zapewniają amortyzację i ochronę. Materiał jest przyjazny dla środowiska, nie wydziela szkodliwych substancji i może być stosowany do produkcji artykułów spożywczych.

W naszym asortymencie znajdują się pudełka o standardowych wymiarach, a każdemu klientowi oferujemy możliwość samodzielnego decydowania o przyszłym rozmiarze i kształcie opakowania kartonowego.

Nasi specjaliści oferują produkcję opakowań indywidualnych — od projektu po nadruk. Nasz zespół specjalistów wykonuje oryginalne pudełka kartonowe o różnych rozmiarach. Na każdym etapie produkcji skrupulatnie kontrolujemy jakość nowych produktów.

Producent opakowań kartonowych Compack produkuje pudełka na zamówienie na terenie całej Polski, co umożliwia klientom zakup produktów opakowaniowych najwyższej jakości w niskich cenach. Oferujemy możliwość zamówienia kartonów luzem — jest to wygodne, przydatne i praktyczne. W rzeczywistości wiele firm zdecydowało się ostatnio na poprawę jakości swoich opakowań, aby zapewnić konkurencyjność swoich firm. Wygląd produktów przechowywanych lub transportowanych w kartonach zależy bezpośrednio od jakości takiego opakowania.

Nasza firma posiada własne zaplecze produkcyjne, dzięki czemu możemy wykonać pudełka o standardowych i niestandardowych rozmiarach, a następnie zastosować metody obróbki poprasowej. Wszystkie materiały nadają się do recyklingu i są bezpieczne w użyciu ze wszystkimi produktami. Na przykład dla produktów spożywczych oferujemy specjalne opakowania do żywności, które nie wydzielają toksycznych pierwiastków nawet w bliskim kontakcie z żywnością.

admin