Nie tylko w biletomatach! Kartę miejską doładujesz teraz w Żabce!

Mieszkańcy Warszawy już od pewnego czasu mogą skorzystać z fantastycznej opcji, jaką jest możliwość doładowania karty miejskiej w sklepach Żabka. Choć usługa ta dostępna jest jak na razie wyłącznie na terenie stolicy, być może w przyszłości pojawi się również w innych dużych miastach w Polsce.

Doładowanie karty miejskiej w Warszawie jest teraz jeszcze prostsze

Gdzie doładować kartę miejską? To pytanie zadają sobie najczęściej studenci lub osoby, które niedawno stały się mieszkańcami naszej pięknej stolicy. Otóż opcji jest wiele, doładowanie karty miejskiej zrealizować można w niemal każdym biletomacie, który zlokalizowany jest obok przystanków. Ponadto takie usługi oferują również punkty handlowe czy kioski. Wychodzi więc na to, że doładowanie karty miejskiej w Warszawie jest banalnie proste i wygodne, ale czy na pewno?

Gdzie doładować kartę miejską?

To jednak jeszcze nie koniec miejsc, w których możesz wykonać doładowanie karty miejskiej. Wspomnieliśmy o punktach stacjonarnych, jednak nie można zapomnieć o tym, że karta miejska może być także uaktualniona przez internet. Służą do tego specjalne aplikacje lub strona www.wtp.waw.pl. Skoro mamy tyle możliwości, to dlaczego w Żabkach wprowadzono możliwość doładowania karty miejskiej?

Doładowanie karty miejskiej  Warszawa umożliwia przedłużenie biletu w Żabce

Karta miejska daje nam możliwość podróżowania po Warszawie i okolicy bardzo wygodnie i sprawnie, ponieważ nie musimy przejmować się kupowaniem jednorazowych biletów. Codziennie taka czynność bywa męcząca, a co gorsze, nieraz możemy zapomnieć o zakupie. Przyłapani na gorącym uczynku pasażerowie, będą musieli zapłacić spore mandaty. Właśnie dlatego Żabka wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów i proponuje także doładowanie karty miejskiej. Dzięki temu nigdy nie dostaniesz mandatu za brak ważnego biletu, jak w przypadku braku biletów jednorazowych.

Żabka i doładowanie karty miejskiej w Warszawie

Sieć sklepów Żabka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jesteśmy coraz bardziej zabiegani i mamy mniej czasu na załatwianie tak błahych, codziennych spraw, jak doładowanie karty miejskiej. Dzięki opcji doładowania w sklepie Żabka będziesz mógł natomiast przedłużyć ważność swojego biletu, kupując poranną kawę, hot doga czy odbierając paczkę po południu. Żabka to mały wielki sklep, w którym możesz pozałatwiać wiele spraw i obowiązków, nie wychodząc nawet poza swoje osiedle. To wygoda blisko Twojego miejsca zamieszkania.

admin