Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe mają służyć przez całe życie, a ich symboliczne znaczenie przewyższa zdecydowanie cenę. Wiele osób stawia na ponadczasową klasykę, a inni szukają bardziej niestandardowych rozwiązań dodatkowo podkreślających wyjątkowość obdarowywanej osoby. Warto dowiedzieć się, jakie są najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe.

Klasyczne pierścionki zaręczynowe

Prawdziwa klasyka gatunku pośród najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych to brylant, czyli diament o brylantowym szlifie i niesamowitym blasku. Podczas zakupu takiego pierścionka należy liczyć się z dość wysoką ceną. Jeśli mowa o tańszych alternatywach, to najlepiej zastanowić się nad pierścionkiem z diamentem. Ostatnio bardzo popularne są zwłaszcza te, które zdobione są szlifem fantazyjnym. Warto podkreślić, że takie pierścionki zaręczynowe co roku pojawiają się w trendach oraz zachwycają w praktycznie każdej możliwej wersji. Z pewnością świetny efekt wywoła pierścionek z dużym owalnym bądź prostokątnym brylantem o cienkiej obrączce. Takie pierścionki noszone są przez światowe gwiazdy. Mowa tutaj o na przykład Beyonce. Bardzo spektakularny będzie również model z malutkim diamentem, który otoczony jest mniejszymi diamencikami. Innym ciekawym pomysłem jest pierścionek zaręczynowy w kształcie serca. Tego typu pierścionki są ponadczasowe, klasyczne i skradną serca praktycznie wszystkim miłośniczkom eleganckiej oraz subtelnej biżuterii.

Więcej informacji i możliwość zakupu online: https://luva.pl/pierscionki-zareczynowe

Białe złoto

Pierścionki zaręczynowe zrobione z białego złota od kilku sezonów przewyższają popularnością te, które są ze złota w tradycyjnym, żółtym kolorze. Jest tak przede wszystkim ze względu na szyk oraz uniwersalność. Warto podkreślić, że najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z białego złota oraz z jasnymi kamieniami szlachetnymi tworzą wyjątkowo piękną oraz spójną całość. Trzeba też zwrócić uwagę na fakt, że chłodna tonacja obrączki idealnie będzie współgrać z różowymi szafirami czy czarnymi diamentami bądź ametystami. Oprócz tego pierścionki z białego złota przepięknie prezentują się na dłoniach z klasycznym, francuskim manikiurem.

Srebro

Srebrne pierścionki zaręczynowe są tańsze, choć wcale nie mniej efektowne – jest to świetna alternatywa dla białego złota. Warto zaznaczyć, że na srebrny pierścionek zaręczynowy nie trzeba zbierać funduszy przez długi czas, a pośród modniejszych propozycji będą dominować te ze szlachetnymi kamieniami mniejszych rozmiarów. Mowa tutaj na przykład o małym diamencie. Jest to świetne rozwiązanie dla minimalistek oraz fanek subtelnej i wygodnej biżuterii.

Rubin

Ostatnio sporą popularnością cieszą się pierścionki zaręczynowe z rubinem. Jest to kamień w kolorze miłości. W obecnych trendach znaleźć można modele zarówno w żółtym, jak i białym złocie, a rubin o ciemnoczerwonym zabarwieniu będzie świetnie się prezentował w otoczeniu mniejszych, białych diamentów bądź cyrkonii. Warto zaznaczyć, że pierścionek zaręczynowe z rubinem jest świetny dla indywidualistek o duszy romantyczek.

Pierścionek zaręczynowy z szafirem

Pierścionki zaręczynowe z szafirem są także popularne. Szafir jest iście królewskim klejnotem, lecz dzięki niestandardowemu zabarwieniu jest bardzo wyjątkowy. Warto pamiętać o tym, że niebieski szafir jest drugim po diamencie najtwardszym kamieniem szlachetnym, a w czasach starożytności oraz średniowieczu był uważany za symbol prawdy, a także czystości. Zdecydowanie nie możemy odmówić mu też oryginalności. Jest to świetny zakup dla kobiet, które lubią się wyróżniać się w tłumie.

admin