Jak dobrać etui iPhone 14 Pro Max do swoich preferencji?

Chociaż do oficjalnej premiery iPhone 14 Pro Max pozostał jeszcze czas, to już teraz warto zastanowić się jak dopasować urządzenie do swoich preferencji pod względem wyglądu. Doświadczeni sprzedawcy zbierają już zamówienia i pokazują wstępną ofertę etui iPhone 14 Pro Max. My postanowiliśmy sprawdzić, w jaki sposób znaleźć najlepsze rozwiązanie na case, stawiając na balans pomiędzy wyglądem i odpowiednią ochroną.

Chociaż nie ma jeszcze etui iPhone 14 Pro Max (i samych telefonów) to już możesz zapoznać się ze wstępną ofertą. Ta dostępna jest w dobrych punktach sprzedaży, takich jak ten dostępnych pod adresem https://xgsm.pl/pol_m_Apple_iPhone-14-Pro-Max-18522.html.

Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu telefonu

Wybierając etui iPhone 14 Pro Max pamiętaj przede wszystkim o skutecznej ochronie urządzenia. Flagowiec Apple będzie kosztował najpewniej około 6500 złotych i warto zabezpieczyć go przed skutkami ewentualnego upadku. Zrezygnuj więc z etui tylko pozornie osłaniających kanty telefonu (to najbardziej wrażliwa część smartfonu, a spadem z wysokości na bok może skończyć się całkowitym zniszczeniem).

Jeżeli nie lubisz z kolei pełnych etui (takich w typie wallet) to postaw na dodatkową folię ochronną lub szkło. Dzięki temu ekran Twojego nowego sprzętu nie pozostanie odsłonięty i nawet w momencie uderzenia nie będzie od razu podatny na pęknięcia czy rozlanie.

Zwróć uwagę na kształt i wygląd

Jednak nie tylko bezpieczeństwo nobilituje do zakupu odpowiedniego etui. Chodzi tu przede wszystkim o wygląd i wygodę z korzystania. Na rynku dostępne będą różne warianty case’ów do iPhone 14 Pro Max. Jakie? Np. silikonowe wkładki osłaniające tylną część telefonu (i jego rogi), które z jednej strony dobrze zabezpieczają urządzenie w przypadku standardowego trybu korzystania, a z drugiej – nie zasłaniają oryginalnej obudowy iPhone 14 Pro Max, co pozwala cieszyć się jego wyglądem.

Z kolei do galanterii i wystroju ekskluzywnego polecamy etui w stylu wallet, przypominające portfel, z zamykaną klapką na ekran. To pełni nie tylko rolę ochrony, ale też portfela. Z łatwością schowasz do niego m.in. karty kredytowe, dowód osobisty czy gotówkę.

Jeżeli z kolei pracujesz w trudnych warunkach, gdzie łatwo o kurz, wodę czy upadek z różnej wysokości, albo często uprawiasz sport – postaw na etui iPhone 14 Pro Max, które jest wzmocnione i trwalsze od standardowych produktów. Wszystkie znajdziesz na stronach uznanych sprzedawców już w niedalekiej przyszłości.

admin