Graj w gry i wygrywaj nagrody

Jesteś fanem gier komputerowych i chciałbyś mieć nieograniczony dostęp do najlepszych tytułów? A może kiedyś nieśmiało myślałeś o tym, czy nie dałoby się na Twoim hobby zarabiać? Portal Bananki.pl powstał po to, by umożliwić Ci spełnienie Twoich marzeń!

Najlepsze gry…

Niezależnie od tego, jakie gry online lubisz najbardziej – strategiczne, edukacyjne czy MMO – na portalu Bananki.pl na pewno znajdziesz wiele tytułów, które wydadzą Ci się interesujące! Dostęp do najlepszych gier jest tutaj zupełnie darmowy – wystarczy, że poświęcisz kilka chwil na rejestrację. Co ważne, nasza strona jest bardzo intuicyjna i przejrzysta – nie zgubisz się w “gąszczu opcji”. Jeżeli wolisz grać na smartfonie lub tablecie, możesz pobrać darmową aplikację Bananki na swoje urządzenie mobilne. Dzięki temu swoje ulubione gry będziesz miał zawsze przy sobie!

… i najlepsze nagrody

Portal Bananki.pl premiuje wysiłki swoich użytkowników. Każdy, kto zarejestruje się na stronie i będzie grał w gry online, otrzyma hojną zapłatę! Za wykonywanie misji w wybranych przez Ciebie grach otrzymujesz wirtualne “pieniądze”, zwane banankami. Kiedy zaś uzbierasz już określoną sumę bananków, wystarczy, że udasz się do obecnego na portalu sklepu, gdzie będziesz mógł wymienić swoje środki na wspaniałe nagrody! Możesz wybierać spośród doładowań i kluczy do gier, skinów do popularnego tytułu CS:GO oraz prawdziwego sprzętu elektronicznego wysokiej jakości, który będzie Ci służył przez długie lata! Nagrody możesz otrzymać także za aktywność na stronie, czyli na przykład tworzenie recenzji gier, które na pewno przydadzą się innym graczom. Co jakiś czas na fanpage’u Bananków na Facebooku również pojawiają się konkursy, w których możesz wygrać fantastyczne rzeczy! Każdy, kto chce być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie gier online, powinien zatem “polubić” Bananki i jak najczęściej tu zaglądać!

najlepsze gry online

Oszustwa i naciąganie? Nie na Banankach!

Każdy, kto orientuje się w internetowej rzeczywistości, zdaje sobie sprawę z tego, że mnóstwo stron powstało wyłącznie po to, aby oszukiwać naiwnych użytkowników, mamiąc ich wizją wspaniałych wygranych pieniężnych, nagród rzeczowych lub egzotycznych wycieczek. Nic więc dziwnego, że jesteśmy wobec takich obietnic nieco podejrzliwi. Jednak, jeśli chodzi o Bananki, możesz być całkowicie spokojny – strona ta posiada jasny “cennik” przedmiotów, które możesz zdobyć – działa to dokładnie tak, jak zakupy w zwykłym sklepie. Dodatkowo, Bananki regularnie publikują rankingi najlepszych graczy oraz informacje, kto ostatnio zdołał zdobyć cenną nagrodę. Poza tym, gwarancją uczciwości twórców strony jest przede wszystkim zadowolenie jej użytkowników – na chwilę obecną Bananki zaprosiły do gry aż 516 713 użytkowników i rozdały nagrody o łącznej wartości 543 116 złotych!

Granie jest czynnością przyjemną samą w sobie. Jeżeli jednak możemy dzięki temu zyskać fantastyczne nagrody, to nasz zapał do zdobywania kolejnych poziomów na pewno wzrośnie – dlatego też czym prędzej zarejestruj się i zacznij nową przygodę!

 

admin