Folder Lock 7.7.6 – zabezpiecz swoje pliki

Folder Lock to świetna aplikacja do ochrony dokumentów, folderów i dysków, umożliwiająca ich zabezpieczenie hasłem, czy też zaszyfrowanie ważnych informacji oraz tworzenie kopii zapasowych.

Program ten może w kilka sekund ochronić hasłem, zablokować, ukryć lub zaszyfrować dowolną liczbę dokumentów, folderów, dysków, zdjęć czy plików. Chronione pliki są ukryte, nie mogą być usunięte i dodatkowo niewidoczne i zabezpieczone.  Możemy ukryć informacje przed dziećmi, współpracownikami i znajomymi, jak i ochronić przed wirusami, trojanami i programami szpiegującymi. Folder Lock chroni nawet przed hackerami, czy połączonymi z siecią komputerami.

Pliki mogą być też zabezpieczone na przenośnych dyskach pamięci, CD-RW, dyskietkach czy notebookach. Programy są cały czas bezpieczne, nawet podczas przenoszenia z komputera na komputer lub przenośnego nośnika pamięci, bez potrzeby instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. Program działa na Windows, DOS i Safe Modes.

Kluczowe cechy programu

– zabezpieczanie plików, folderów i dokumentówcechy programu folder lock

– szyfrowanie

– kopia zapasowa w chmurze

– ochrona maili, USB i CD

– tworzenie miejsca na przechowywanie (Wallets)

– dzielenie plików

– czyszczenie historii

– tryb ukrycia

Program dobrze zrobioną, elastyczną aplikacją, która umożliwia nie tylko zabezpieczanie folderów. Mamy także możliwość stworzenia wirtualnego, zaszyfrowanego miejsca na przechowywanie danych (tzw. Wallets), takich jak adresy czy informacje bankowe. Możemy również przenieść wszystkie nasze dokumenty do chmury. Ustawienia konfiguracji Folder Lock’a są wszechstronne i chronione hasłem dla dodatkowej ochrony.

Zalety Folder Lock

7.7.6

Dodatkowymi opcjami są np. tryb tajny, ukrycia informacji, monitorowanie prób działań hackerskich, automatyczne blokowanie, automatyczne wyłączanie lub blokowanie komputera, jak i wymazywanie działań na komputerze.

Pobierz Program Folder Lock

Folder Lock to świetna aplikacja do ochrony danych, która jest zintegrowana z Windows Explorer, masę opcji do zabezpieczeń oraz możliwość przechowywania informacji. Ponadto zawiera dużo świetnych dodatków, takich jak tworzenie kopii zapasowej czy narzędzia do dzielenia. Folder Lock wciąż się rozwija, program jest udoskonalany, naprawiane są błędy i dodawane opcje, które wciąż poszerzają możliwości działania w zakresie ochrony danych.

admin